Campagne ‘Onze vrijwilligers zijn goud waard’

Op Nationale Vrijwilligersdag, maandag 7 december 2020 is de campagne ‘Onze vrijwilligers zijn goud waard’ gelanceerd. De Provincie Gelderland en de Koninklijke Wandel Bond Nederland (KWBN) zetten daarmee alle vrijwilligers die betrokken zijn bij wandelevenementen in het zonnetje. Zij doen dit samen met de Airborne Wandeltocht, de Nationale Rode Kruis Bloesemtocht en de Vierdaagse Nijmegen.

Vrijwilligers in beeld
Voor die wandelevenementen is het door de coronacrisis even pas op de plaats. Juist in deze tijd willen de organisaties de vrijwilligers een hart onder de riem steken. Want mensen missen de evenementen, maar ook de vrijwilligers die de vele wandeltochten mogelijk maken. De campagne brengt in 2020 en 2021 verschillende vrijwilligers in beeld. Dit laat zien hoeveel werk zij verzetten om het voor de wandelaar mogelijk te maken onbezorgd van een wandeltocht te genieten. Daarnaast hopen de organisaties meer mensen enthousiast te maken om ook vrijwilliger te worden. Want als grote wandelevenementen over een tijdje weer mogen plaatsvinden, zijn de vrijwilligers meer dan ooit onmisbaar.